Anita Bonačić Obradović o Palmotićevoj i reakciji Knežević: Nisam stranka u postupku, a vijećnica je stala uz bok HDZ-a
AKTUALNO
Gradska vijećnica i predsjednica dubrovačkog SDP-a Anita Bonačić Obradović komentirala je odluku Ministarstva turizma i sporta koje je odbilo žalbu njezina oca na rješenje županijskog Upravnog odjela za poduzetništvo, turizam i more od 12. ožujka, čime je ova obitelj ostala bez prava iznajmljivanja kuće u Palmotićevoj ulici u Gradu.
Grad
25.06.2026.
dubrovackidnevnik.hr