Sport

ZLATNA OLIMPIJKA Sandra Perković odmara u Orašcu, fotografirala se s obožavateljima (FOTO)

dubrovackidnevnik.hr

20.09.2016.

08:05:10

Opis slike
foto: Facebook/Privatni album
Opis slike
foto: Facebook/Privatni album
Opis slike
foto: Instagram
Opis slike
foto: Instagram
Opis slike
foto: Instagram

Najbolja svjetska diskašica Sandra Perković stigla je na odmor u Dubrovnik. 

Perković je na Olimpijskim igrama u Riju osvojila zlatnu medalju  hicem od 69.21 metara, te je tako obranila naslov iz Londona 2012. godine.

Na svom Instagram profilu pohvalila se fotografijama iz Dubrovačkih vrtova sunca gdje odmara s dečkom i trenerom Edisom Elkasevićem s kojim je u sretnoj vezi od 2012. godine. U hotelu se fotografirala i s obožavateljima, a posjetila je i bistro Guisto u Zatonu gdje također nije prošla nezamijećeno. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest