Sport

Valentina Miletić u potpuno novoj ulozi: 'Zahvalna do neba na prilici!'

dubrovackidnevnik.hr

25.04.2026.

10:05:05

foto: Facebook

Sportska voditeljica MAXSporta Valentina Miletić dobila je novu, istaknutu ulogu na Hrvatskoj radioteleviziji (HTV), gdje će tijekom nadolazećeg Svjetskog prvenstva u nogometu biti dio glavnog studijskog programa javne televizije.

"Nekad dječji san, danas stvarnost. Zahvalna do neba na prilici jer u ovom poslu nema veće odgovornosti, ali ni veće privilegije. I iskreno, jedva čekam proživjeti ovu priču s vama", napisala je na Facebooku Valentina.

Natjecanju počinje 11. lipnja i čiji su domaćini Sjedinjene Američke Države, Meksiko i Kanada, a Miletić će doći na 'posudbu' za potrebe tog velikog sportskog događaja.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest