PETRA ĐURKOVIĆ DVA PUTA ZLATNA! Judo klubu Konavle-Cavtat osam medalja na turniru u Tivtu

Autor: dubrovackidnevnik.hr
Judo klub Konavle-Cavtat jučer je nastupio na Međunarodnom judo turniru u Tivtu pod vodstvom trenera Gorana Milete.

Na turniru je nastupilo 500 natjecatelja iz 33 kluba iz Crne gore, Hrvatske, Kosova, Makedonije, Srbije i BiH. Judo klub Konavle-Cavtat nastupio je s 14 natjecatelja i osvojio osam medalja, od kojih 4 zlata, dva srebra i dvije bronce i pehar za najuspješniji klub među juniorima.

Medalje su osvojile:

Dvije zlatne medalje za juniorke i kadetkinje osvojila je Petra Đurković, Nika Katušić osvojila je zlato u kategoriji U-14 i Sara Pujo u kategoriji U-12.