Modrić asistirao Higuainu u remiju Reala, Barcelona stigla do 22. naslova u Primeri

Nogometaši Barcelone u subotu, 11. svibnja, službeno su postali novi španjolski prvaci. Omogućili su im to njihovi gradski rivali, nogometaši Espanyola, domaćim 1-1 remijem protiv madridskog Reala u utakmici 35. prvenstvog kola, piše Jutarnji list.

Trener madridskog sastava Jose Mourinho izašao je na teren Stadiona Cornelia-El Prat s nominalno sedam rezervista; najveće je zvijezde čuvao za finale Kraljeva kupa idućeg petka.

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu za goste, zaradio žuti karton te asistirao za izjednačujući gol Gonzala Higuaina odlično ubacivši pred gol iz slobodnog udarca u 58. minuti. Gosti su u 23. poveli preko Stuanija nakon kornera.

Cristiana Ronalda Jose Mourinho je uveo u igru u 57. minuti umjesto Kake.

U ranoj fazi utakmice, točnije u 19. minuti, u jednoj se nespretnoj akciji ozlijedio Raphaël Varane. Stradalo je koljeno. Za mladog je Francuza sezona vrlo vjerojatno završena.

Izvor: Jutarnji list