Sport

Mihaela Đuho viceprvakinja Hrvatske u judu!

dubrovackidnevnik.hr

26.05.2013.

13:01:14

U Dvorani Mladosti u Rijeci,25.05.2013 održano je prvenstvo Hrvatske za dječake i djevojčiceu judu.

Judo klub Dubrovnik je nastupio s 11 natjecatelja.U kategoriji do 32 kilograma Mihaela Đuho je postala viceprvakinjom.Brončano odličje osvojila je Erika Marušić u kategoriji do 28 kilograma.Lucija Čurlin i Ante Raguž su bili nadomak osvajanju medalje s osvojenim 5.mjestom.Plasman od 7.mjesta ostvarili su Karmen Knego i Andrea Šuljak.Još su nastupili Stipe Dedić,Pavo Matana(50kg),Lujo Domaćin,Emanuel Jeljenić i Pavo Matana(55kg).
 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest