Sport

U Sportskoj dvorani u Dubrovniku održan je tradicionalni Kup Svetog Vlaha, koji je i ove godine okupio velik broj mladih judaša. Na natjecanju je sudjelovalo 182 natjecatelja iz 16 klubova, a domaći Judo klub Fortitudo ostvario je iznimno uspješan nastup.

Fortitudo je nastupio s 38 natjecatelja pod vodstvom trenera Leonarda Bulića, Karla Knezovića i Danijela Keserovića, a turnir su zaključili s ukupno 20 osvojenih medalja te peharom za drugo mjesto u ukupnom poretku klubova.

U uzrastu U12 zlatne medalje osvojili su Hrvoje Čokljat i Kaan Keserović. Srebrne medalje osvojili su Lukas Vidoš, Marko Jarak, Nika Soko, Anika Ratković, Lara Mihaljević i Mia Balija, dok je brončanu medalju osvojio Borna Fara

U kategoriji U14 zlatne medalje pripale su Anti Ivankoviću i Pauli Putici, dok su brončane medalje osvojili Filip Gustin, Toni Mandić, Mauro Car, Maro Mrdalo i Ella Maria Žarak.

U uzrastu U16 srebrne medalje osvojili su Antea Staničić i Arian Sarić, dok su se broncom okitili Damir Dahsulja i Salih Zeba.

"Čestitke svim natjecateljima na odličnim rezultatima!", poručili su iz Judo kluba Fortitudo. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest