Oduševljena djevojčica s tribina dobila Modrićev dres, pogledajte emotivnu reakciju!
Real Madrid nastavio je svoj put prema obrani naslova španjolskih prvaka nakon što je u jučerašnjoj utakmici 25. La Liginog kola svladao Gironu 2:0. Odličnu utakmicu odigrao je Luka Modrić, strijelac gola za 1:0. Modrić je bio siguran s loptom u nogama, dojmljiv u predaji dugih lopti (7/10), duelima (5/6) i ključnim dodavanjima, kojih je skupio šest.
Ipak, njegov najimpresivniji trenutak viđen je u 41. minuti utakmice kad je smirio loptu prsima i poslao je ispod grede udarcem s 25 metara. Modrić je uz aplauz Santiago Bernabeua ispraćen s utakmice u 86. minuti kad je umjesto njega na travnjak ušao Antonio Rüdiger, prenosi Index.
Nije zadržao dres u kojem je zabio jedan od najljepših golova karijere i proslavio novu Realovu pobjedu. Njega je dobila oduševljena djevojčica koja je bodrila Modrića s tribina, s hrvatskom zastavom u rukama.
VIDEO: Arena Sport