GOŠK PROTIV HRVACA Bez pogodaka na Lapadu

Autor: dubrovackidnevnik.hr
U trećem kolu treće Hrvatske nogometne lige jug GOŠK Dubrovnik 1919. je odigrao bez pogodaka na Lapadu protiv Hrvaca, no to nije smetalo navijačima koji su svoje Goškovce pozdravili pljeskom i pjesmom.

Pisani tijek utakmice:

11. MINUTA prva velika prilika za Hrvace iz kuta, obrana Goška je to uspješno očistila.

13.MINUTA Hrvace i dalje dominira i napada. GOŠK je nekoliko puta došao blizu protivničkog gola, ali bez realizacije. 17. MINUTA igrač Hrvace dobiva žuti karton

19.MINUTA Mat šansa za GOŠK koju brani golman Hrvace. Kraj prvog poluvremena rezultat je 0:0

48.MINUTA Lopta je u mreži Goška no sudac sudi zaleđe. Potez suca otvorio je veliku polemiku i dvojbe oko toga je li presuđeno pravedeno.

56.MINUTA Golman Hrvace brani odličan udarac i sprječava zgoditak Gošku

76.MINUTA Topuzović(GOŠK) dobiva žuti karton nakon što je odgurnuo igrača gostiju.

77.MINUTA još jedan žuti karton nakon klizečeg starta igrača Goška

88.MINUTA novi pokušaj Goška s ruba šesnesterca, završava u rukama golmana

91.MINUTA nakon prigovora požutio je i Goškov igrač Hugo Tokpa.

Navijači GOŠK-a pljeskom i pjesmom pozdravili su svoje nogometaše koji su se srčano borili ali rezultat je ipak ostao 0:0

Za GOŠK su u ovoj utakmici zaigrtali Kristić, Fadić, Ivanišević, Krešić, Tokpa, Caput, Listar, Martić, Topuzović, Cicijelj i Farić.

Hrvace je u utakmicu odradio u sastavu: Jeli, Milinović, Banić, Đžaja, Grgat, Andrić, Ljubić, Matanović, Baturina, Škarić i Plavša.