Sport

Devet medalja u dva dana za judašice i judaše

dubrovackidnevnik.hr

01.06.2014.

18:05:30

foto: JKD

Judo klub Dubrovnik proteklog vikenda nastupio je na dva međunarodna natjecanja.

Na iznimno jakom turniru u Solinu gdje je nastupilo oko 600 judaša i judašica nastupilo je sedan natjecateljica Judo kluba Dubrovnik koje su osvojile šest medalja.

Zlato je osvojila Karmen Knego,srebrom su se okitilie Josipa Vuković i Andrea Šuljak dok su brončane medalje osvojili Mihaela Đuho,Tea Vukanović i Mihaela Stjepović. Plasman od 5.mjesta ostvarila je Lucija Čurlin.

U Kotoru nastupila su tri predstavnika Judo kluba Dubrovnik te osvojili tri medalje. Najuspješniji je bio Matej Raguž koji je osvoji zlato u kategoriji do 90 kilograma. Ivan Hrnić osvojio je drugo mjesto dok je Davor Obrvan bio treći.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest