Sport

Ana Konjuh izgubila od Polone Hercog

dubrovackidnevnik.hr

03.06.2013.

10:16:17

foto: jutarnji.hr

Dubrovačka tenisačica Ana Konjuh nije imala sreće na turniru u Mariboru gdje je izgubila od Slovenke Polone Hercog.

Tako je Konjuh prvi set dobila s 6:3, no s istim rezultatom izgubila preostala dva. Međutim, u Mariboru je osvojila nova 34 boda pa će se plasirati među 600 najboljih tenisačica svijeta.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest