Lifestyle

Dubrovački osnovnoškolci pozirali su u čast Orlandu za milenijsku fotografiju.

Ovo je organizirano povodom 600 godina od podizanja Orlandovog stupa. Djeca su se posložila i tijelima oblikovala broj '600', a fotografirao je Šime Strikoman.

Sudjelovali su učenice i učenici drugih razreda OŠ Marina Držića, učenice i učenici od prvog do četvrtog razreda OŠ Marina Getaldića. 

Imenjaci su Orlando Vuleša, Orlando Šarić, Orlando Guriš, Luka Orlando Blažević, a imenjakinja Orlanda Tokić, zamjenica gradonačelnika
Grad Duborvnik se zahvaljuje Dubrovačkim vatrogascima, Lukši Malohodžiću, Kinematografima Dubrovnik i ostalim koji su sudjelovali.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest