/* */

UŽIVALI NA STRADUNU Andrea Šušnjara napokon pokazala dečka Marka

Autor: dubrovackidnevnik.hr

Otvaranje zimske koncertne sezone u Revelinu okupilo veliki broj mladih koji su se zabavljali uz popularne hitove grupe Magazin. Već ove subote Revelin dočekuje jednu od najvećih regionalnih zvijezda.

Svojim starim ali i novih hitovima Magazin je oduševio sve posjetitelje. Pjevačica grupe Magazin, Andrea Šušnjara prvi puta u javnosti je pokazala svog dečka Marka s kojim je već godinu dana u sretnoj vezi. Sunčanu nedjelju proveli su na Stradunu ispijajući jutarnji čaj. 

Pun Revelin i odličan provod još jednom su pokazali gdje je najbolja zabava u Gradu. Jednako dobra atmosfera i veliki broj ljudi očekuje se i ove subote na koncertu u Revelinu. Novi kontingent ulaznica za sve nadolazeće koncerte u prodaji je u uredu Revelina. Požurite i nabavite svoje ulaznice što prije, pozivaju iz Revelina. 

Popularni Članci