Diva Tereza Kesovija ovih dana snimala je novi spot za pjesmu 'Ostavi me tu' unutar gradskih zidina.
Snimanje se održavalo jučer i danas, a lokacija snimanja bio je Stradun, Karmen, Palača Sponza i Gorica sv. Vlaha. Na taj način Kesovija je po tko zna koji put pokazala svoju ljubav i pripadnost Gradu.
Inače, režiser spota je Goran Kovačić koji je kazao kako mu je snimanje spota bio veliki izazov, ali ujedno i čast jer ima priliku raditi s tako eminentnom izvođačicom.
Pjesma najavljuje novi Kesovijin album. Izdavač je Dallas records, a producent albuma Ante Gelo.
Spot bi svjetlo dana trebao ugledati kroz 15-ak dana.