Lifestyle

USUSRET NOVOM ALBUMU Tereza Kesovija u Gradu snimala novi spot za pjesmu 'Ostavi me tu' (FOTO)

dubrovackidnevnik.hr

11.06.2015.

19:50:30

Opis slike
foto: Nikša Klečak
Opis slike
foto: Nikša Klečak
Opis slike
foto: Nikša Klečak
Opis slike
foto: Nikša Klečak
Opis slike
foto: Nikša Klečak
Opis slike
foto: Nikša Klečak

Diva Tereza Kesovija ovih dana snimala je novi spot za pjesmu 'Ostavi me tu' unutar gradskih zidina. 

Snimanje se održavalo jučer i danas, a lokacija snimanja bio je Stradun, Karmen, Palača Sponza i Gorica sv. Vlaha. Na taj način Kesovija je po tko zna koji put pokazala svoju ljubav i pripadnost Gradu.

Inače, režiser spota je Goran Kovačić  koji je kazao kako mu je snimanje spota bio veliki izazov, ali ujedno i čast jer ima priliku raditi s tako eminentnom izvođačicom.

Pjesma najavljuje novi Kesovijin album. Izdavač je Dallas records, a producent albuma Ante Gelo.

Spot bi svjetlo dana trebao ugledati kroz 15-ak dana. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest