Otkako je krenula pandemija COVIDA-19, veliki su teret na sebe preuzeli liječnici i medicinsko osoblje koji su se borili na prvoj liniji protiv virusa o kojem se tada malo znalo, a danas nešto više.
Kako bi im zahvalio na suradnji, ravnatelj Opće bolnice Dubrovnik dr. Marijo Bekić svoje je suradnike počastio večerom, a radi se o djelatnicima njegovog odjela ortopedije i traumatologije, operacijske sale te anestezije. Tratamenat je upriličen u poznatom stonskom restoranu 'Sorgo' u vlasništvu obitelji Mlinarić.