Lifestyle

Tony Cetinski: Hvala Dubrovniku što opet imam priliku dočekati Novu godinu na najljepšoj pozornici na svijetu!

dubrovackidnevnik.hr

19.10.2024.

18:40:30

Dubrovčane i goste će u Novu godinu uvesti Zucchero i Tony Cetinski. 

Nakon što se Dubrovčanima obratio Zucchero, sada je stigla poruka i od Cetinskog. 

Zahvalio se Gradu Dubrovniku i poručio kako je sretan što ima priliku još jednom Novu godinu dočekati na Stradunu, a posebno kada će nastupati s legendom Zuccherom. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest