Dubrovački hostel: Spavajte na kauču na kojem smo našli 'komiranog' Tyriona Lannistera
Glumac Peter Dinklage onesvijestio se na kauču dubrovačkog hostela 'Fresh Sheets'. Tako tvrde vlasnici hostela koji se nalazi u povijesnoj jezgri.
Glumca su našli u nesvijesnom stanju (ne navode od čega - napornog snimanja ili napornijeg partijanja) na kauču u hostelu, stoji na njihovim web stranicama.
Bilo je to tijekom snimanja druge sezone popularne serije 'Igra prijestolja' u kojoj američki glumac tumači lik Tyriona Lannistera.
Čak su postavili natpis koji kaže: 'Tyrion Lannister je spavao ovdje. Bolje reći onesvijestio se. Dobrodošli u King's Landing'.
S obzirom na popularnost serije u svijetu i veliki broj fanova koje Dubrovnik privlači prvenstveno zbog toga, ovakviih malih primjera pametnog marketinga trebalo bi biti i više.
Vlasnici hostela tvrde da je anegdota s 'komiranim Lannisterom' istinita.
(P.I.)