Lifestyle

PROSLAVA REZULTATA: I Teo Andrić proglasio Vlahušića 'najboljim političarem u Europi'

dubrovackidnevnik.hr

20.05.2013.

12:15:04

Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike

Andro Vlahušić osvojio je 31,76 posto glasova na Lokalnim izborima za gradonačelnika Dubrovnika 19. svibnja 2013., dok je na drugom mjestu HDZ-ov kandidat Teo Andrić s 25,92 posto. Vlahušić i Andrić odmjerit će snage u drugom krugu izbora, za dva tjedna.

Dva 'drugokrugaša' susreli su se već sinoć u Luži, na prvom zajedničkom javljanju u program Dubrovačke televizije. 'Vlahušić je najbolji političar u Europi,' rekao je Teo Andrić ovom prilikom u formalnom javljanju, dok su neformalno, prije početka javljanja, jedan drugome čestitali ulazak u drugi krug i dogovarali sljedeća sučeljavanja. 'Hoćemo na Gromači?' - dobacio je Andrić. 'Možemo i na Gromači, gdje god hoćeš,' odgovorio mu je Vlahušić.

Prije toga Vlahušić i članovi koalicijske liste HNS-HSS-SHUS imali su razloga za slavlje, a zabava u Caffe baru Petrunjela trajala je do dugo u noć. Osim toga, Vlahušić je posjetio i proslavu Jugaša, koji su iste večeri postali prvaci Hrvatske. Kako je protekla izborna noć i tko je sve u njoj slavio pogledajte u fotogaleriji i video prilozima.

 

 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest