POZNATI DUBROVČANIN NAJAVIO: 'Nisam više s Martom, ali ću se preko suda boriti za dijete!'
Glumac Frane Perišin javno je, putem Facebooka, podijelio svoje najintimnije probleme vezane uz majku njihova zajedničkog djeteta, Martu Žeguru, koja mu, kako navodi, ne dopušta viđanje njihova trogodišnjeg sina Andrije.
‘Moje pravo ime je Frane Perišin! Razlog mog obraćanja javnosti jest taj što moj sin Andrija Perišin pohađa Suvag! A razlog jest razložan i logičan! On naime odrasta u sredini potpuno neprirodnoj! Tj. njegova majka nije kći svojih roditelja! Ona nije posvojena nego je jednostavno zamijenjena u rodilištu. Njeni tzv. roditelji to znaju od skoro pa njezina rođenja, jer su oboje po vokaciji liječnici. Osam godina su majci mog djeteta priječili da to ispituje (ona je to saznala u 21.godini jednostavnim uvidom u krvne grupe i tek u vezi sa mnom saznali smo biološke roditelje i braću, razlog zamjene znaju službe). Moja veza s majkom mog djeteta više ne postoji, ali postoji briga za mog potomka kojeg mi se višekratno potpuno nezakonski ne da vidjeti, ali otom potom na sudu! Eto! Hvala!’, stoji u statusu na njegovom Facebooku.
U telefonskom razgovoru Frane Perišin potvrdio je za Story da je Frane Marovich njegov profil na Facebooku te da je on autor statusa, ali je odbio davati dodatne izjave poručivši da će na sudu rješavati problem s Martom Žegurom. Na profilu u komentarima proziva Martu jer mu ne dopušta da viđa sina: ’11 mjeseci nisam vidio svog sina zahvaljujući zbunjenoj do balčaka materi…’, piše Perišin.