Britanski par koji pod pseudonimom Mr C and Ms E uređuje blog Adventure in Croatia, napisao je kako je Dubrovnik pun lijepih mjesta i povijesnih znamenitosti, ali da u oko upada i svakodnevni život ljudi koji još uvijek žive u Gradu, a to se može vidjeti kada idete strmim uličicama.
- Ne znam što ima u tim sušilima, kad idem po gradu poželim ih fotografirati. Podsjetnik su kako ove ulice ne služe samo za divljenje turista, već u njima ljudi vode stvaran život i da to nije nikakav muzej, ni turistička atrakcija –piše bloger koji je s partnericom krenuo iz Londona na putovanje Hrvatskom, a svoje dojmove objavljuje na blogu.