Lifestyle

NAKON OSVAJANJA OLIMPIJSKOG ZLATA Novak Đoković uživa u Dubrovniku

dubrovackidnevnik.hr

07.08.2024.

09:55:15

foto: Facebook Orka Restaurant

Tenisač Novak Đoković prije nekoliko dana je osvojio olimpijsko zlato, svladavši Carlosa Alcaraza 

A nakon tako velikog uspjeha, vrijeme je za zasluženi odmor. 

Đoković je tako stigao u Dubrovnik, a fotografijom s jednim od najboljih tenisača svijeta pohvalili su se iz restorana Orka. 

Čini se da se tenisač vrlo rado vraća u Dubrovnik. Prošle godine s cijelom je obitelji uživao na dubrovačkim plažama, a ove godine viđen je na Severininom koncertu u Revelinu. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest