Dubrovčanin Mladen Beš u povodu Dana zaljubljenih došao je na zanimljivu ideju.
Nije kupovao skupe poklone, ni trošio novac na skupocjene večere nego je izradio natpis 'samo ljubav'. Na Valentinovo je u Gradu zaustavljao svoje sugrađane te ih fotografirao sa zanimljivim natpisom, a cilj je postignut - izmamio je osmijeh na njihovim licima i sitnicom im zasigurno uljepšao Dan zaljubljenih. Čista petica za kretivnost i dosjetljivost!
Fotogalerijom svojih dobro raspoloženih sugrađana se pohvalio na društvenim mrežama, a fotografije ustupio Dubrovačkom dnevniku. Tko mu je sve pozirao, pogledajte na fotografijama.