Lifestyle

MALO DRUGAČIJE VALENTINOVO Dubrovčanin zaustavljao sugrađane i fotografirao ih sa zanimljivim natpisom (FOTO)

dubrovackidnevnik.hr

15.02.2017.

10:00:35

Opis slike
foto: Mladen Beš
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike

Dubrovčanin Mladen Beš u povodu Dana zaljubljenih došao je na zanimljivu ideju. 

Nije kupovao skupe poklone, ni trošio novac na skupocjene večere nego je izradio natpis 'samo ljubav'. Na Valentinovo je u Gradu zaustavljao svoje sugrađane te ih fotografirao sa zanimljivim natpisom, a cilj je postignut - izmamio je osmijeh na njihovim licima i sitnicom im zasigurno uljepšao Dan zaljubljenih. Čista petica za kretivnost i dosjetljivost! 

Fotogalerijom svojih dobro raspoloženih sugrađana se pohvalio na društvenim mrežama, a fotografije ustupio Dubrovačkom dnevniku. Tko mu je sve pozirao, pogledajte na fotografijama. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest