Lifestyle

KAŽETE DA VAM JE HLADNO? Ona je jednostavno skinula vindjaku i zaplivala na Banjama (FOTO)

dubrovackidnevnik.hr

18.12.2018.

09:05:55

Opis slike
foto: Grgo Jelavic/PIXSELL
Opis slike
foto: Grgo Jelavic/PIXSELL
Opis slike
foto: Grgo Jelavic/PIXSELL
Opis slike
foto: Grgo Jelavic/PIXSELL
Opis slike
foto: Grgo Jelavic/PIXSELL

Dok se većina građana grije pored peći i ispod klima uređaja, nekima je i u prosincu - ljeto. 

Jedna je žena tako stigla na Banje, skinula vindjaku i ostalu zimsku robu te skočila u more. Prizor je fotografiran prošlog tjedna. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest