Lifestyle

INES TRIČKOVIĆ U GLUMAČKIM VODAMA Poznata Dubrovkinja na kazališnim daskama u ulozi kraljice

dubrovackidnevnik.hr

29.11.2021.

10:45:20

foto: Kazalište Hotel Bulić/Facebook

Jazz pjevačicu, našu svjetski poznatu Dubrovkinju, Ines Tričković uskoro ćemo gledati i u glumačkim vodama. 

U Zagrebu, 7. prosinca održat će se premijera predstave 'Eduard drugi' u kojoj će jednu od uloga, onu kraljice iznijeti naša Dubrovkinja, Ines Tričković. 

Tričković je nastupala na mnogim velikim i prestižnim svjetskim pozornicama, uvijek jednako očaravajući svojim glasom, vokalnim sposobnostima, ali i nepresušnom, autentičnom energijom koju s takvom lakoćom prenosi na publiku. 

Tričković je jedna od Hrvatica i Dubrovkinja koje su napravile zavidnu karijeru izvan granica Lijepe Naše, poznata je i priznata umjetnica sve od Kine pa do SAD-a, a osvojila je i Porina u kategoriji najbolje jazz skladbe.

Ne treba ni sumnjati da će se u ovoj predstavi snaći jednako fantastično, a premijeru cijeli Dubrovnik čeka s oduševljenjem. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest