Lifestyle

U sklopu programa ovogodišnje Feste večeras je u crkvi sv. Vlaha održan koncert dubrovačkih opernih diva: Ilijane Korać Teklić, Andree Marić i Diane Hilje, te gošće iz Austrije Jeanette Roeck.

Četiri operne dive nastupile su uz kvartet Dubrovačkog simfonijskog orkestra kojim je dirigirao Tomislav Fačini. Na repertoaru su se našla djela A. Vivaldija, W.A. Mozarta, F. Schuberta, G.F Handela, L. Sorkočevića i Ch. Glucka.

PortalOko

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest