Lifestyle

Izložba foto kluba Marin Getaldić 'Našem Parcu u čast' otvorena je večeras u dvorani Ivana Pavla II.

Riječ je o izložbi koja je otvorena povodom obilježavanja 1 700. obljetnice mučeničke smrti sv. Vlaha, a svoje je radove izložilo 15 umjetnika. Upravo iz tog razloga izložene su fotografije s motivima Feste.

Prisutni su mogli uživati u izloženim fotografijama Željka Tutnjevića, Branke Sekulo, Đanija Bulića, Gorana Bisića, Gordane Bajurin, Igora Brautovića, Marija Miličevića, Marka Asića, Miha Kulišića, Milana Kovača, Mirjane Bočine, Pera Dragojevića, Stijepa Brbore i Vladimira Stojičevića. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest