Fotogalerije

U REVELINU 'LUDNICA' I PREKO TJEDNA Duo 'Glow In The Dark,' na pozornici, a Renata Sopek u publici zagrijali atmosferu

09.08.2013.

10:26:45

foto: Dino Avdić/CC Revelin
foto: Dino Avdić/CC Revelin

Nastup dua 'Glow In The Dark' doveo je atmosferu u Revelinu do usijanja, a tome su svakako pomogle i prelijepe žene koje su napunile Culture Club, među njima i prelijepa voditeljica Renata Sopek. Nema riječi kojima bi se mogla opisati zabava u Revelinu, pa svakako pogledajte fotogaleriju. Između ostalih, u Revelinu se sinoć zabavljala i poznata voditeljica Renata Sopek.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest