Fotogalerije

Turisti 'začepili' ulaz u Stradun

25.05.2013.

16:54:06

foto: Dubrovački dnevnik
foto: Dubrovački dnevnik

Počelo je, počelo! Brojni posjetitelji, gužve, turističke grupe i pokoja lijepa žena... Tako bi se moglo opisati subotnje jutro na Stradunu.

Mnogi su zbog 'čepova' koji se već 'tradicionalno' stvaraju na ulazu u Stradun pomalo nervozni, dok su drugi sretni što je Grad oživio. Kako je tamo jutros bilo, pogledajte u fotogaleriji.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest