Fotogalerije

Revelin skakao uz odličnu glazbu DJ R3HAB, a zabava se nastavlja i večeras (FOTO)

15.07.2017.

17:50:05

foto: Revelin
foto: Revelin

DJ R3HAB napunio je Revelin ekipom koja je cijelu večer uživala i skakala uz odličnu glazbu. 

Premijerno je izvedena i pjesma "Hold Me" za koju je upravo jučer, pred nastup u Revelinu objavljen video spot. Zabava se nastavlja i večeras, kada se zagrijavamo za tjedan koji nam dolazi i prvi festival, DU-EL FEST u Revelinu.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest