Fotogalerije

NIKAD VIŠE LJUTIH NARANAČA! Pogledajte tko je zaokruživao listiće, a tko se gađao voćem (FOTOGALERIJA)

03.02.2017.

17:00:55

foto: Goran Mratinović
foto: Goran Mratinović

Tradicionalna tombola održana je danas poslijepodne ispred Luže u kojoj su uživali i oni koji su zaigrali tombolu, ali i oni koji su 'dunda koji okreće brojeve' gađali ljutim narančama. Inače, ljutih naranača je ove godine bilo više nego prijašnjih godina pa su ih djeca donosila u bursama i gađali koga su stigli. Tko je igrao tombolu, a tko se gađao, pogledajte u fotogaleriji. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest