Fotogalerije

KAKVO VESELJE KOD GIMNAZIJE! Maturanti se zabavljaju u parku kod škole, evo tko nam je pozirao (FOTO/VIDEO)

25.05.2021.

11:50:15

foto: Goran Mratinović/DD
foto: Goran Mratinović/DD

Maturanti Gimnazije Dubrovnik slave u školskom parku svoj završetak srednjoškolskog školovanja, baš kao i svake godine. Pleše se, pjeva i druži, a dio atmosfere pogledajte u fotogaleriji i videu. Dubrovački dnevnik maturantima od srca želi puno sreće. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest