Paljenjem blagdanske rasvjete na Stradunu pred mnogobrojnim građanima krenuo je šesti Dubrovački zimski festival! Festival je otvorio gradonačelnik Mato Franković.
Stradun je prepun, a brojni sugrađani su s veseljem i nestrpljenjem dočekali otvaranje najveselijeg festivala u godini.
Dio atmosfere s otvaranja pogledajte u fotogaleriji i videu.