Crna kronika

Vozačica se sama prijavila policiji

dubrovackidnevnik.hr

15.05.2013.

18:27:42

PU dubrovačko-neretvanska izvjestila je kako se vozačica koja je skrivila prometnu nesreću, u kojoj je teže ozlijeđen12-godišnji pješak, sama prijavila policiji.

 

Policija se zahvalila svima koji su sudjelovali u prijenosu informacije.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest