PU dubrovačko-neretvanska izvjestila je kako se vozačica koja je skrivila prometnu nesreću, u kojoj je teže ozlijeđen12-godišnji pješak, sama prijavila policiji.
Policija se zahvalila svima koji su sudjelovali u prijenosu informacije.
15.05.2013.
18:27:42
PU dubrovačko-neretvanska izvjestila je kako se vozačica koja je skrivila prometnu nesreću, u kojoj je teže ozlijeđen12-godišnji pješak, sama prijavila policiji.
Policija se zahvalila svima koji su sudjelovali u prijenosu informacije.