Crna kronika

VIŠE STRANIH NEGO DOMAĆIH Droga pronađena od Ploča do Dubrovnika

dubrovackidnevnik.hr

08.08.2016.

12:20:30

foto: PU Dubrovačko-neretvanska

U posljednjih tjedan dana na području Policijske uprave dubrovačko-neretvanske droga je zaplijenjena kod 42 osobe.

Najveći broj zapljena, njih 25, ostvaren je tijekom ulazne/izlazne granične kontrole na graničnim prijelazima, dok su ostale zapljene ostvarene na području Dubrovnika, Pelješca, Korčule, Šipana i Ploča.

U najvećem broju slučajeva zaplijenjena je marihuana, ali i ostale droge poput kokaina, MDMA, halucinogenih gljiva, hašiša  i tableta koje se nalaze na popisu droga.

Droga je pronađena kod 29 stranih i 13 hrvatskih državljana koji su prekršajno sankcionirani sukladno Zakonu o suzbijanju zlouporabe droga.

Izdvajamo slučaj zapljene 35,5 g marihuane koja je u srijedu, 3. kolovoza u Pločama zaplijenjena kod 26-godišnjeg hrvatskog državljanina. Droga je uz potvrdu oduzeta, a 26-godišnjak je prekršajno sankcioniran prema Zakonu o suzbijanju zlouporabe droga.

Foto: Arhiva

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest