Crna kronika

Trojica 24-godišnjaka verbalno napala 39-godišnjaka

dubrovackidnevnik.hr

22.05.2013.

14:54:59

Policijski službenici Policijske postaje Dubrovnik provedenim izvidima utvrdili su da su trojica 24-godišnjaka u nedjelju 19. svibnja oko 23,35 sati ispred ugostiteljskog objekta u Ulici Mata Vodopića u Dubrovniku narušavali javni red i mir.

Utvrđeno je kako su oni verbalno napali 39-godišnjaka iz Dubrovnika zbog čega je protiv njih trojice nadležnom Prekršajnom sudu u Dubrovniku podnesen optužni prijedlog po čl. 13. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest