Crna kronika

TRAGEDIJA NA BANJAMA: Muškarac iz Finske se utopio, žena spašena

dubrovackidnevnik.hr

01.06.2013.

10:06:43

Sinoć je, oko 1 sat, žena izvučena iz mora, no muškarcu nažalost nije bilo spasa. Radi se o državljanima Finske, u dobi od 39 godina, koji su očito išli na noćno kupanje, ne vodeći računa o nevremenu i olujnom moru.

Naime, navodno su se oko 1:00 sat začuli krici i povici u pomoć, nakon čega je netko od prolaznika iz olujnog mora izvukao ženu, dok se muškarac utopio, a njegovo je tijelo izvučeno pokraj Hotela Argentina nešto iza 2:00 sati.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest