Crna kronika

Preminuo pacijent u Općoj bolnici Dubrovnik od posljedica komplikacija gripe

dubrovackidnevnik.hr

27.01.2019.

18:00:35

foto: Lucija Komaić

U Općoj bolnici Dubrovnik preminuo je muškarac od posljedica komplikacija gripe.

Informaciju je za Dubrovački dnevnik potvrdio ravnatelj Opće bolnice Dubrovnik, dr. Marijo Bekić. Pacijent je prije smrti bio na respiratoru.

Mjere opreza se kontinuirano poduzimaju, a kako doznajemo, danas je u dubrovačkoj bolnici oko 40 osoba oboljelih od gripe.  Među pacijentima su i djeca i odrasli, a konkretan sastav se drži u diskreciji.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest