Crna kronika

Policija uhvatila dilera u Pločama, kod sebe imao gotovo 50 grama amfetamina

dubrovackidnevnik.hr

17.10.2016.

11:00:35

Tijekom ranih jutarnjih sati u subotu, 15. listopada, policijski službenici Službe kriminalističke policije Policijske uprave dubrovačko-neretvanske, su na ulazu u grad Ploče zatekli 28-godišnjaka u posjedu 47 grama amfetamina za koju drogu je kriminalističkim istraživanje utvrđeno da je bila namijenjena  daljnjoj preprodaji.

Zbog sumnje da je počinio kazneno djelo neovlaštene proizvodnje i promet drogama policija je protiv osumnjičenog podnijela kaznenu prijavu nadležnom državnom odvjetništvu.  

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest