Crna kronika

OBJAVA KOJA KRUŽI FACEBOOKOM Ovako nešto se već radi u ostalim gradovima, hoće li i u Dubrovniku?

dubrovackidnevnik.hr

05.09.2016.

08:30:45

foto: Tea Stjepović

Na društvenim mrežama ovih dana se širi objava u kojoj se traži da ljudi kad kupe svoje autobusne karte koje vrijede sat vremena predaju nekome drugome nakon što iskoriste svoju vožnju. Ostavljanje karte je praksa i u još nekim hrvatskim gradovima poput Zagreba i Splita. 

'Platiš kartu, izađeš, a tvoja karta vrijedi još sat vremena. Ostavi svoju kartu na stanici, predaj je u ruke nekom drugom tko čeka bus, pa da se i taj netko drugi vozi besplatno. Krugom darivanja i ti ćeš naletjeti na besplatnu kartu. Budite Gospari - vozite se besplatno! Šalji dalje', objava je koja se ovih dana širi Facebook. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest