Crna kronika

KRAĐA U OREBIĆU Provalio u kafić i ukrao 1 500 kuna

dubrovackidnevnik.hr

13.10.2016.

11:00:20

foto: Grgo Jelavic/PIXSELL

Dovršenim kriminalističkim istraživanjem policijskih službenika Policijske postaje Ston 37-godišnjak se sumnjiči da je tijekom noćnih sati sredinom kolovoza provalio u ugostiteljski objekt na području Orebića odakle je otuđio 1500 kuna.

Zbog sumnje da je počinio kazneno djelo teške krađe, policija protiv 37-godišnjaka podnosi kaznenu prijavu nadležnom državnom odvjetništvu. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest