MARAS U SVOM STILU 'Ako se Karamarko odluči za nove izbore, gospoda iz Mosta Sabor i Vladu gledati će samo na televiziji'

Autor: dubrovackidnevnik.hr

Bivši ministar i zastupnik SDP-a Gordan Maras osvrnuo se putem Facebooka na jučerašnje prepucavanje između Mostovog Nikole Grmoje i predsjednika HSS-a Kreša Beljaka.

Marasovu Facebook objavu u nastavku prenosimo u cijelosti.

"Jadan je taj tko politički ovisi o Karamarku. Posvadio se Grmoja i sa Beljakom. Kaže Grmoja da Beljaku neće uspjeti oslabiti poziciju Mosta i njihove želje za promjenama?

Jel živi taj Grmoja u Hrvatskoj, je li ga tko vidio? Za njegovu informaciju pozicija Mosta je nakon tri mjeseca više nego duplo slabija nego na izborima i u egalu su na 6% sa Živim zidom. Želje za promjenama su im toliko jake da ništa nisu ni uspjeli predložiti na normalan način u tri mjeseca, a kamoli provesti. Još malo i kada Karamarko pobijedi sam sebe na izborima u HDZ-u, Grmoja i društvo će politički ovisti o njegovoj želji za novim izborima.

Ukoliko se Karamarko odluči za nove izbore gospoda iz Mosta bi mogli gledati Sabor i Vladu samo na televiziji. A još ga slijedeće godine ga čeka i Jambo na izborima u Metkoviću. Možda Grmoja bude kandidat HDZ-a na slijedećim lokalnim izborima super surađuju na nacionalnoj razini", piše Maras, a prenosi Index.

Popularni Članci