/* */

Šprajc objasnio zašto je svoju emisiju Stanje nacije najavio u gaćama

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: rtl

Voditelj emisije Stanje nacije, Zoran Šprajc, izazvao je niz reakcija kada je svoju emisiju najavio u - gaćama. Nosio je sako, košulju, rozu kravatu, donje rublje, plave čarape i cipele.

"Evo i savršene odjevne kombinacije za novu epizodu Stanja nacije", napisao je Šprajc u opisu najave koju je objavio na svojem Facebook profilu.

Najavio je kako će gledatelji u epizodi doznati "kako je bivša supruga Tomislavu Tolušiću na vrata vinarije dovela policiju, koliko košta švedski stol u bordelu, ali i zašto bi se u energetskoj krizi debeli ljudi trebali manje kretati".

A onda su se počeli nizati komentari na Facebooku: "Koji kralj", "Svaka čast. Ovakvo ludilo se traži u ovom crnilu", "Noge otkidaju", "Moram ti priznati da imaš super noge", "Bila bi ti dovoljna i samo kravata oko vrata", "Legenda", "Najbolji voditelj", napisali su njegovi pratitelji.

Popularni Članci