OPTUŽILI SPREMAČICU ZA VELIKU KRAĐU Lejla Filipović ostala bez nakita
Tarika i Lejlu Filipović pokrala je spremačica, a prema optužnici, ukrala im je pet zlatnih dukata, tri burme, tri zlatne ogrlice te jednu s biserima, osam dječjih zlatnih narukvica i šest naušnica, prsten s briljantom od 5000 eura, 100 dolara i druge predmete.
Kad su supružnici Tarik i Lejla Filipović krajem 2010. godine angažirali Anicu J.(50) da im za 40 kuna po satu čisti kuću, nisu ni slutili da će nakon tri godine, i to na Tarikov rođendan, otkriti da ih je spremačica pokrala. Tužitelji su protiv Anice J., inače tekstilne tehničarke po struci, podignuli optužnicu jer je iz doma supružnika Filipović u zagrebačkoj Kustošiji ukrala zlatni nakit i novac ukupne vrijednosti 150.000 kuna, piše Jutarnji list.
O priznanju krađe potpisala je i potvrdu kod javnog bilježnika uz obećanje da će u roku od godine dana glumcu i njegovoj supruzi vratiti novac. No, umjesto održanog obećanja, Anici J. će uskoro početi suđenje na Općinskom sudu u Zagrebu. Državno odvjetništvo za nju traži godinu dana zatvora, a više o ovom slučaju pročitajte ovdje.