LETEĆI ZAMJENIK: Raguž u obilasku gradilišta po Gradu (FOTO/VIDEO)

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: Vedran Pervan, Nikša Grljević

Zamjenik gradonačelnika Grada Dubrovnika Željko Raguž obišao je sva frekventnija gradilišta koja su aktivna u Dubrovniku. 

U sklopu 'Dana sa zamjenikom' Željko Raguž je obišao gradilišta u Zagrebačkoj ulici, u Ulici Natka Nodila te gradilište kod zgrade Grawea u Ulici Ante Starčevića.

"Radovi napreduju dobro, na sve tri lokacije. Gradilište kod Vodovoda (Natka Nodila) će biti gotovo sredinom idućeg tjedna, šetnica kod Grawea je u završnoj fazi, a Zagrebačka ulica je ipak puno kompliciraniji projekt, na kojem se radi punom parom, kako bi ova ulica, koja je za Grad važna i u turističkom i komunalnom smislu bila što prije gotova", izjavio je zamjenik Željko Raguž nakon obilaska ovih lokacija.

"Dobro je da se radi i gradi, tako treba brinuti za Grad, stalno unaprjeđivanje je posao radi kojeg smo birani i što smo dužni građanima", rekao je Raguž.

Popularni Članci