/* */

'LEGENDARNI' TUŠ U ŠTIKOVICI Platiti možete, ali se otuširati nećete!

Autor: Ivona Butjer Mratinović Autori fotografija: čitatelj

Uvođenje naplate tuširanja na plaži u Štikovici izazvalo je negodovanja od strane dijela Mokošana kojima je to prva, najbliža plaža, a njegova 'funkcionalnost' također je dikskutabilna.

Prema riječima nekoliko kupača, nakon što se ubace kovanice od dvije kune veća je vjerojatnost kako tuš neće raditi, nego hoće.

'Pisalo se već o tušu u Štikovici, no ove godine je počeo gutati kovanice. Naime, ubace se dvije kune za otprilike dvije minute tuširanja i pet tura će normalno odraditi, a sljedećih deset će samo progutati novac,' tvrdi čitatelj Dubrovačkog dnevnika.

Navedenoj situaciji posvjedočili su i drugi građani.

'Prijatelj mi je došao ovdje na ljetovanje i svaki dan idemo na kupanje. Dogodi se da nam pojede po 10 kuna u danu, a gdje su još ostali kupači,' upozorio je čitatelj.

Obzirom kako je špica sezone, temperature su na vrhuncu, a građani svakodnevno idu na kupanje, potrebno je što prije riješiti ovaj problem kako bi kupači dobili ono za što su i ubacili svoje kovanice.

Popularni Članci