Već osuđivani Lapađanin dilao drogu, policija mu je pronašla 15 pakiranja amfetamina

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: Hrvoje Jelavic/PIXSELL

Općinsko državno odvjetništvo u Dubrovniku je podiglo optužnicu protiv P. P. zbog dilanja amfetamina.

Policijski službenici dubrovačke krim policije su 23. listopada prošle godine u pretresu stana i drugih prostorija gdje stanuje okrivljeni P. P. pronašli 15 paketa s ukupno 96,72 grama amfetamina s kojima se, prema optužnici Općinskog državnog odvjetnika trebao nepripadno okoristiti daljnjom prodajom na ilegalnom narko tržištu.

Prije ispitivanja okrivljenika P. P. po nalogu Općinskog suda u Dubrovniku od 23. listopada 2020. provedena je pretraga stana u Dubrovniku korisnika P. P., a prije navedene pretrage P. P.  je od strane policijskih službenika u ulici Andrije Hebranga u Dubrovniku zatečen s 5 grama droge amfetamin.

Pretragom stana u kojemu boravi P. P. je pronađeno 14 paketića s ukupno 117 grama droge amfetamin.

Približno identične količine u svakom pakiranju

Kako tvrdi Državno odvjetništvo, ovaj osuđivani nezaposleni autolakirer je optužen za nezakonito dilanje droge, a posebno ga je razotkrila činjenica kako je amfetamin bio podijeljen u 11 paketića približno identične količine, oko 4 grama što upućuje na to da je navedenu drogu posjedovao radi daljnje prodaje.

Ranije osuđivanom okrivljeniku je dodijeljen odvjetnik po službenoj dužnosti.

Arhivska fotografija

Popularni Članci