Detalji teške nesreće u kojoj je ozlijeđeno pet osoba: Mladić izgubio nadzor pa udario u drugo vozilo

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: Marko Prpic/PIXSELL

U prometnoj nesreći koja se jučer, 18. siječnja, u 23,20 sati dogodila u mjestu Komolac četiri osobe su lakše, a jedna je teže ozlijeđena.

Do prometne nesreće je došlo u ulici Draganje kada je 20-godišnjak, izlaskom iz desnog nepreglednoga zavoja, zbog neprimjerene brzine, izgubio nadzor nad vozilom, skrenuo u desno i udario u metalnu zaštitnu ogradu.

Nakon udara, vozilo se odbilo i prešlo na suprotnu prometnu traku gdje je udarilo u osobno vozilo dubrovačkih registarskih oznaka kojim je, iz suprotnog smjera, upravljala 32-godišnjakinja, nakon čega se vozilo 20-godišnjaka, uslijed siline udara, odbija i udara u kameni zid.

U ovoj prometnoj nesreći teže tjelesne ozljede zadobila je 32-godišnja putnica iz drugog vozila, dok su lakše tjelesne ozljede zadobili 20-godišnji vozač koji je prouzročio prometnu nesreću, 20-godišnji putnik iz njegovog vozila, 32-godišnja vozačica drugog vozila i njena 32-godišnja suputnica.

Zbog počinjenog kaznenog djela izazivanja prometne nesreće u cestovnom prometu, policija nadležnom državnom odvjetništvo podnosi kaznenu prijavu protiv 20-godišnjeg vozača, stoji u priopćenju Policijske uprave dubrovačko-neretvanske.

Fotografija je ilustrativne prirode i ne prikazuje opisani događaj. 
 

Popularni Članci