VELIKI USPJESI JK DUBROVNIK I MOKOŠICA Đivo Milutinović viceprvak Hrvatske ,Marko Barač i Bruno Marlais brončani

Autor: dubrovackidnevnik.hr
Judo klub Dubrovnik i Judo klub Mokošica pod vodstvom trenera Jakša Đapić, Boris Čikato i Ivan Prce zajedno su otputovali na prvenstvo hrvatske za dječake i djevojčice i juniore i juniorke održanom u Zagrebu 21.05.2022. godine i ostvarili izvrsne rezultate.

Brončanu  medalju za Judo klub Dubrovnik osvojio  je Marko Barač pobijedivši čak 6 borbi u najbrojnijoj kategoriji prvenstva . Nadomak medalje bila je i Tea Bencek koja je nakon dvije pobijede i vodstva u polufinalnoj borbi ipak na kraju osvojila 5. mjesto. Još su nastupili Đuro Bunda, David Obuljen, Robert Raič(3 pobjede) i Đivo Preljević(2pobjede) .

Srebrnu medalju za Judo klub Mokošica osvojio je Đivo Milutinović a brončanu medalju Bruno Marlais . Nadomak brončane medalje bili su Ana Gate, Ivana Gavranović  koje su na kraju ostvarile plasman od petog mjesta . Još su nastupili Ana Matković(7.mjesto), Nea Mesulić i Luka Ivanković.