U STILU MARADONE Pogledajte nevjerojatan gol igrača Neretvanca

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: screenshot
Domagoj Marušić ovu je srijedu zabio rijetko viđen gol, pogotovo na niželigaškim terenima. Igrač Neretvanca u 3. HNL Jug nanizao je Vodičane i zabio u stilu Diega Maradone

Liga je 3. HNL Jug, teren sportskog centra Račice u Vodicama, a autor fantastičnog gola Domagoj Marušić (20), napadač Neretvanca iz Opuzena. U 11. minuti čovjek je primio loptu na rubu svog šesnaesterca nakon kornera Vodica i kao šilo jurio prema golu domaćih, piše 24 sata.

Jedan, drugi, treći, četvrti protivnički igrač pa još i golman. Sve ih je prešao u sprintu od 80-ak metara i zabio u praznu mrežu za 0-1. Zapljeskali su mu i Vodičani, a do kraja utakmice zabio je i iz penala za 2-0. Konačnih 3-0 postavio je Lovro Kordić u 74. minuti.

Utakmica je trebala biti odigrana prvog rujanskog vikenda, ali je odgođena zbog nekoliko igrača zaraženih korona virusom u Vodicama. Očito momci još nisu uhvatili pravi ritam, a pitanje je bi li i sasvim spremni mogli zaustaviti boltovski trk Marušića.

Inače, radi se o Širokobriježaninu rođenom 2000. godine koji je nogometno stasao na Pecari, a prošle su ga godine pustili u obližnji Opuzen. Ovom majstorijom mogao bi zapeti za oko i puno većim klubovima. Ne zaboravite, tek mu je 20 godina...