Lucija Ćirić-Bagarić osvojila ITF turnir u Danskoj!

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: HTS

Dubrovačka tenisačica Lucija Ćirić-Bagarić osvojila je ITF turnir u danskom Kogeu, nakon što je u finalu svladala Belgijanku Vandewinkel rezultatom 2:0 (6:3 i 7:5). 

Nastavak je to sjajne forme 19-godišnje dubrovačke tenisačice, trenutno 420. igračice na WTA ljestvici, kojoj je ovo bilo treće finale u tri tjedna. Na ITF Parnu u Estoniji, prethodno je igrala pojedinačno i double finale. 

Ćirić-Bagarić je na zemljanoj podlozi u Danskoj došla do trijumfa i 25 tisuća američkih dolara, koliko je nagradni fond pobjednika ovog ITF turnira. Ukupno je slavila u pet mečeva na ovom turniru. Redom protiv: Meyer Auf Der Heide (Njemačka, WTA 432), Cabaj Awad (Švedska, WTA 468), Nuudi (Estonija, WTA 543), Soboleva (Ukrajina, WTA 438) i na kraju finale protiv Belgijanke, koja je 461. igračica svijeta. 

Rafael Barkiđija






Popularni Članci